We stelen de show tijdens Helden van Hemelrijk

Bij de jeugd was het complete podium gevuld door renners van Wielervereniging Uden en bij de senioren, de Funklassers, was er winst voor Twan van den Brand. Anders gezegd: onze club stal de show zondag 4 februari tijdens Helden van Hemelrijk in Volkel.
Het was een pittig parkoers op recreatiepark Hemelrijk. De modder, het zand en de heuvels eisten het uiterste van alle renners. Maar dat stond de goede prestaties van onze jeugdrenners niet in de weg. Het podium was volledig oranje-zwart gekleurd, met Teun Laurenssen als winnaar. Tweede werd Siem de Bont, net voor Dio Bongenaar.
Twan van den Brand
Bij de ‘grote jongens’ was er de overwinning voor Twan van den Brand. Tegen zijn kracht was niemand bestand in de A-groep. In de B-groep was er ook een podiumplaats voor onze vereniging: renner én sponspor Robert-Jan Loeffen werd derde.